Мікрокредит: допомога чи пастка?

Мікрокредити – доволі розповсюджене явище в нашому суспільстві. Ними користуються представники різних верств населення. Ця позика на короткий термін дозволяє отримати потрібну суму до зарплати або купити необхідний товар чи сплатити послугу. 

Сьогодні є багато МФО, і, щоб не витрачати час на пошук оптимальної організації, на цому сайті https://microcredits.com.ua/ можете ознайомитися з різними пропозиціями. Тут ви зможете вибрати найпривабливіший тарифний план, процентні ставки, термін виплати тощо. 

Яскраві емоції дівчини при отриманні грошей

Головні аспекти в прийнятті рішення

МФО видають мікрокредити за декілька хвилин, не потребують надання документів, що підтверджують платоспроможність людини. Не є обмеженням при звертанні за позикою й пенсійний вік. Особа повинна бути повнолітньою. Крім паспорта та ідентифікаційного коду, потрібно мати лише телефон з доступом до інтернету і діючу українську банківську картку.

При погодженні на отримання мікрокредиту обов'язково потрібно звернути увагу на наступні пункти:

  1. Врахуйте, що МФО повинна бути офіційно зареєстрованою фінансовою установою з ліцензією на діяльність. Перелік установ надається на сайті НБУ. У разі відсутності обраної вами МФО у цьому переліку краще уникнути укладання договору.
  2. Уважно прочитайте умови договору. Найбільш важливі і значущі речі прописуються дрібним шрифтом. Перед погодженням потрібно з’ясувати вартість позики, схему нарахування відсотків і платежів, строк дії договору кредитування та дату повного погашення позики.
  3. Зверніть увагу на санкції у формі штрафів за прострочення. Можливі особливі умови нарахування процентів та додаткових послуг. Несплата навіть протягом кількох днів може дорого вам обійтися.

Людина перед ноутбуком з банківською карткою

Будучи обережним та уважним, можно забезпечити собі фінансову допомогу на умовах кредитування, бо швидкість отримання мікрокредита не повина обернутися додатковими проблемами або навіть борговою ямою. Головна небезпека – високі відсотки.

Схема оформлення мікрокредиту

Для отримання кредита найбільш дієвим засобом є відправлення заявки у не менш як 3 мікрофінансові організації після швидкої перевірки особи, особливо якщо отримання мікропозики відбувається через BankID. Після позитивної відповіді і погодження всіх деталей гроші поступают на вказану картку. Відповідно до умов кредитування та строків виплачується погашення позика. Таким чином є можливість скористатися фінансовою допомогою багато разів. При повторному зверненні перевірка та узгодження проходять швидше.

Можно ли найти идеальный диван

Благодарность бойцам Нацгвардии

Гигиена полости рта

savepic1 sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37