Незвичні сауни

Що таке сауна – знають всі. Вона асоціюється з гарячім повітрям, паром, віником. Але є і зовсім незвичні види саун, про які сьогодні розповідають експерти банного бізнесу saunashop.com.ua

Кріосауна: схуднення та омолодження

Зовнішньо її конструкція схожа на солярій, а всередині модуля кріосауни підтримується температура - мінус 140С. На тіло впливає охолоджений газ – рідкий азот (іноді разом із киснем), голова людини у своїй залишається зовні. Лікування холодом у такій сауні, встановленій у приватному будинку, відбувається стоячи.

Сеанс у кріосауні є процедурою кріотерапії при низькій температурі, що триває всього 1-3 хвилини. Охолоджуються лише поверхневі шари шкіри, не торкаючись внутрішніх органів і викликаючи лише приємні відчуття. Під впливом холоду активізується кровообіг, прискорюються обмінні процеси, стимулюється робота організму. Кріосауна має стійкий ефект при проходженні курсу з 10-15 процедур.

Свідчення. Кріосауна рекомендована для схуднення, поліпшення сну, самопочуття, позбавлення від депресії. Кріосауна зміцнює імунітет, сприяє омолодженню організму. Після влаштування сауни в будинку Ви можете вилікуватися від дерматиту, акне, псоріазу, артрозу та артриту, ревматизму, радикуліту. Кріосауна приносить користь при лікуванні безпліддя, серцево-судинних захворювань, частих застуд.

Соляна кімната: звільнення від токсинів

Усередині вона виглядає як печера, поверхня якої (стіни, підлога, стеля) облицьована природною морською сіллю. Зі солі виконують напливи, сталактити, що надають приміщенню природну подобу соляної печери. Як обладнання для соляної кімнати використовуються іонізатори, світильники, вентилятори, вимірювальні прилади, пристрої ароматерапії, розпилювачі солі, що постачають аерозольну сольову суміш усередину печери.

Максимум користі при відвідуванні соляної печери можна отримати, якщо кожен сеанс триватиме двадцять-тридцять хвилин. Лікування в сольових печерах сприяє активному виведенню з організму токсинів та шлаків. При збільшенні температури випаровування мікроелементів та іонів солі активізується, викликаючи поліпшення кровообігу та виявляючи на організм виражений лікувальний ефект.

Свідчення. Соляна кімната (печера) приносить користь для дітей, які страждають на кашль, аденоїди, бронхіальну астму, пиловий, а також обструктивний бронхіт. Лікувальні соляні печери рекомендовані тим, хто втомився від хронічного, алергічного риніту, захворювань шкіри (нейродерміту, дерматиту, екземи). Вже після відвідування першого сеансу соляної печери помітно покращується стан шкіри. Вона стає гладкою та шовковистою. Втому, депресію, емоційну напруга як рукою знімає.

Бинокль для рыбалки

Игровые автоматы

Немного о футболе

savepic1 sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37