Який матрац найкраще вибрати на ліжко, якщо в мене сколіоз?

Сколіоз (з ін. грецької означає "вигнутість") - це медичне показання, що характеризує викривлення спини. Здорова спина має форму англійської літери «S», а у тих, у кого сколіоз, ще викривлення в ліву чи праву сторону.

матрац при сколіозі Сколіоз може бути генетичним (як результат вертебральної аномалії при розвитку плода), спонтанним (який виникає без причини) або може виникнути при інших порушеннях – внаслідок ущелини хребта чи церебрального паралічу. Сколіоз може виникнути у будь-якому віці, але найчастіше він розвивається у дитинстві та юності.

Наслідки сколіозу можуть обмежитися лише невеликим викривленням хребта, але в особливо гострих ускладненнях сколіоз впливає і на дихальні функції, на роботу органів і може навіть призвести до передчасної смерті людини.

Сон та сколіоз

Різноманітні наукові дослідження показують, наскільки важливий сон при сколіозі. Наприклад, у дітей може розвиватися сколіоз, якщо їх змушувати спати на спині. З одного боку батьки бояться виникнення синдрому раптової смерті немовляти під час сну, але з іншого – вони наражають дитину на величезний ризик деформації спини.

На ранніх стадіях сколіоз можна виправити за допомогою вправ, змінених поз для сну та правильною поставою протягом дня. Якщо викривлення спини розвивається далі, лікарі зазвичай призначають спеціальні корсети, а якщо це не допомагає, то операцію. Артродез хребців – звичайна операція, коли витягується спина, потім вставляються сталеві деталі з обох боків, щоб тримати хребет рівно.

Правильний сон – важливий фактор при лікуванні сколіозу

Не секрет, що поганий матрац призводить до поганого сну та поганого самопочуття наступного дня. Багато випадків сколіозу були дозволені шляхом покупки нового правильного матраца і дотримання корисних поз для сну.

Через те, що сколіоз настільки індивідуальний, дуже важко виділити одну пораду для всіх який краще матрац купити недорого в інтернет магазині Магдек (м.Київ). Тим більше, що відчуття комфорту в спині можуть змінюватися з часом.

Ми виділимо найпоширеніші поради як вибрати найкращий матрац:

  1. Форуми з сколіозу часто рекомендують купувати матрац із піною «меморі». Справа в тому, що такий матеріал ідеально пристосовується до контурів вашого тіла та знімає напругу зі спини. Ми не говоримо, що саме цей варіант найкращий і для вас, просто зверніть увагу і на такі матраци.
  2. Дуже важливо отримувати правильну комбінацію комфортності та підтримки матраца. Для тих, хто страждає на сколіоз, це особливо важливий фактор, тому що багато хто скаржився на занадто м'які матраци.
  3. Краще не купувати лише топпер. Ви отримаєте більше зручності від покупки нового матраца. Старий матрац забезпечує лише біль і верхні шари підтримки вже давно зносилися. Звичайно, топер виправить положення щодо відчуття комфорту, але він не зможе забезпечити повністю необхідну підтримку спини.
  4. Найчастіше люди помиляються, думаючи, що матрац середньої жорсткості - ідеальний варіант від усіх хвороб. Але краще за кожного окремого діагнозу вибирати матрац індивідуально, спробувавши полежати на різних варіантах.
  5. Розмір тіла: якщо у вас велика вага, то зручніше вам буде на жорсткішому матраці, якщо ви худенькі, то комфортніше буде на м'якому матраці. При сколіозі потрібно шукати не дуже м'який матрац, але й не дуже жорсткий.
  6. Тип фігури: для тих, хто має широкі масивні стегна, краще вибирати матрац з м'яким верхнім шаром. Але нижче такого шару мають бути тверді.
  7. Очевидний факт, що не стане на заваді використання додаткових подушок для тіла.

З повним асортиментом матраців Ви можете ознайомитись на сайті magdek.com.ua інтернет магазину "Магдек".

​Контактные линзы мультифокальные: преимущества

Вечность в камне величие и значение памятников из гранита

Почему важно получить права на вождение автомобиля

Найденную на курятнике картину оценили в три млн долларов

​Широкоформатная печать - характеристики и применение

savepic1 sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37