Обприскувачі до трактора: додаткове обладнання для збільшення продуктивності

Причіпні обприскувачі використовуються для збільшення продуктивності та ефективності обробки полів. Але, щоб покращити роботу самого агрегату, виробники пропонують додаткове обладнання.

  1. GPS-навігація. Пристрій за допомогою контролю допомагає зменшити витрати хімікатів. Установка працює з використанням супутникової технології та автоматично керує агрегатом. Окрім того, навігація допомагає оператору планувати оптимальний маршрут руху.
  2. Міксер. Спеціальний резервуар швидко змішує різні розчини безпосередньо на тракторі. Таким чином причіпний обприскувач буде витрачати менше часу на приготування розчину.
  3. Самонаведення. Комплекс пристроїв: камери, датчики, які контролюють розподіл робочих препаратів на ділянці. 
  4. Фільтри. Обладнання забезпечує чистоту рідини та зменшує ризик забруднення системи розпилу. Оприскувач до трактора може вийти із ладу якщо в форсунки, шланги потрапляє бруд. 
  5. Контроль витрат. Дозволяє точно контролювати витрати хімічного розчину. 

Сучасні причіпні обприскувачі – модернізовані агрегати, якими можна управляти дистанційно. Оператору не обов'язково виходити з кабіни трактора, щоб змінити висоту штанги чи подивитися скільки розчину залишилося в резервуарі. Все це робить система управління. На бортовому комп’ютері внесена практично вся інформація про стан та процес роботи техніки. Окрім того, водій здатен на відстані включати та виключати обприскувач для трактора, що не тільки зручно, але й безпечно. Спеціальна підвіска допомагає зменшити вібрацію та збільшити стійкість обприскувача на нерівних ділянках поля. 

Електронний контроль швидкості насоса – ще один корисний аксесуар, що дозволяє точно регулювати швидкість насоса та забезпечити правильне дозування розпилення. Часто обприскувачі причіпні виходять в поле вночі. Це пояснюється тим, що влітку вдень температура може сягати +30 градусів, мікро краплі швидко випаровуються і просто не встигають потрапити на рослини. До того ж, пізно ввечері або рано-вранці вітру практично не має. Так от, для темного часу доби обприскувач причіпний оснащують підсвіткою. Виробники пропонують десятки аксесуарів, які покращують і полегшують обробку сільськогосподарських культур: конструкція підвішування, регулятор висоти штанги, додаткові форсунки, моніторинг, автоматичне наповнення тощо. 

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Обприскувачі до трактора: додаткове обладнання для збільшення продуктивності

Тактическая форма мультикам: комфорт, защита и многофункциональность

Современные полипропиленовые трубы для домашнего использования

Эффективные Стратегии Финансового Управления и Инвестирования

Арбітражник навчання онлайн: Секрети успіху в цифровій освіті

savepic1 sitemap_1 sitemap_2 sitemap_3 sitemap_4 sitemap_5 sitemap_6 sitemap_7 sitemap_8 sitemap_9 sitemap_10 sitemap_11 sitemap_12 sitemap_13 sitemap_14 sitemap_15 sitemap_16 sitemap_17 sitemap_18 sitemap_19 sitemap_20 sitemap_21 sitemap_22 sitemap_23 sitemap_24 sitemap_25 sitemap_26 sitemap_27 sitemap_28 sitemap_29 sitemap_30 sitemap_31 sitemap_32 sitemap_33 sitemap_34 sitemap_35 sitemap_36 sitemap_37